Моделі

Історія чистих емоцій

Alfa Romeo. Легенда продовжується.

Історія, яка надихнула світ автомобілів

24 червня 1910 року, Мілан. Anonima Lombarda Fabbrica Automobili (A.L.F.A.) оживає. Першим автомобілем, коли-небудь створеним, був 24 к.с., розроблений Джузеппе Мерозі. П'ять років по тому компанія змінила назву на Alfa Romeo, коли Нікола Ромео придбав власність. Альфа Ромео стала синонімом пристрасті. Його унікальний підхід до створення автомобілів надихнув кращих автовиробників світу. Його логотип став безпомилковим символом найчистіших рушійних емоцій для мільйонів ентузіастів, і так буде завжди.

Більше століття гоночної пристрасті

З моменту свого заснування Alfa Romeo конкурувала в автоспорті. Значок Quadrifoglio керував усіма легендарними змаганнями, такими як Targa Florio, Mille Miglia і Le Mans. Він виграв 5 світових титулів: перший чемпіонат світу GP в 1925 році з P2, перші два чемпіонати F1 з його легендарними 158 і 159 Alfetta, чемпіонат світу серед виробників у 1975 роки з 33 TT 12 і чемпіонат світу зі спорту 1977 року зі 33 SC 12.
Альфа Ромео написала багато інших незабутніх сторінок автомобільного спорту з видатним P3, дивним 6C 1750, незабутнім 8C, безкомпромісним 155 V6 TI DTM. Але остання глава цієї легенди не написана: майбутнє належить тим, у кого велика історія.

Серце і душа автомобільної галузі

За більш ніж столітню історію Alfa Romeo не просто створювала автомобілі. Кожна модель покликана забезпечити гарний, надихаючий і орієнтований на людину досвід водіння. Кожен Alfa Romeo - це не просто машина, це втілення непохитного технологічного квесту та інженерної еволюції, символ безкомпромісного досконалості Made in Italy. Ось чому Alfa Romeo залишається одним з найпопулярніших брендів у світі для справжніх автолюбителів завдяки культовим дорожнім моделям, таким як 1900 Giulietta, Giulia, 1600 Spider Duetto, 75, 164 і 147 і багатьом, багатьом іншим.

Переконавшись, що минуле залишається в теперішньому

Це пристрасть, яка виходить від повороту ключа; рев двигуна або навіть погляд з куточка ока. Alfa Romeo підкорила уяву і серця кожного, кому пощастило мати його з самого початку. Тепер, завдяки бездоганному сервісу FCA Heritage, пристрасть до Alfa Romeo дійсно стає вічною. Є такі ж ентузіасти, як і ви; ті, хто хоче переконатися, що автомобіль вимагає поваги і справжності з сертифікатами походження. Крім того, гарантується процес відновлення, при якому автомобіль буде виглядати як новий.

Дізнайтеся більше