Моделі

Tonale

Початок нової ери Alfa Romeo


Дизайн і комфорт


Екстер’єр

Бічна лінія, натхненна Alfa Romeo GT, передає чуттєвість і атлетизм у кузові автомобіля.


Плаваючий щиток виділяється, а повністю світлодіодні адаптивні фари Matrix 3+3 створюють безпомилковий підпис, що відповідає найчистішій ДНК Alfa Romeo.


20-дюймові легкосплавні диски «Teledial» із дизайном, який по-сучасному переосмислює перфорований «телефонний циферблат» культових автомобілів 1960-х років, таких як 33 Stradale.


Задні ліхтарі утворюють синусоїду, яка повністю огинає задню частину автомобіля, що робить її справді унікальним і виразним світловим підписом.


Італійський прапор на бічних дзеркалах демонструє для всього світу де коріння Tonale.

Інтер’єр

ВОДІЙ В ЦЕНТРІ

Розроблений та створений, щоб ви завжди були в центрі уваги. Престижні матеріали та оздоблення разом із несподіваним підсвічуванням панелі приладів створюють миттєвий настрій Alfa Romeo. Вибирайте між передніми сидіннями з підігрівом і вентиляцією з алькантари або шкіри. Обидва створені для постійного комфорту та підвищують значення задоволення від водіння. Tonale приносить секрети італійської гостинності у світ преміальних компактних SUV.

Спортивне та високотехнологічне середовище розроблено таким чином, щоб бути зосередженим і орієнтованим на водія. «Телескопічна» приладова панель під назвою «Cannocchiale» з 12,3-дюймовим повністю цифровим екраном і 10,25-дюймовим сенсорним екраном для захоплюючого водіння без відволікань, де співіснують пристрасть і безпека.

Бездоганно розміщені світлодіодні ліхтарі створюють найкращий настрій для кожної подорожі.

Виберіть і підтримуйте два незалежних налаштування температури за допомогою двозонного кондиціонера. Навіть якщо надворі змінюються умови, система автоматично регулюється, підтримуючи ваш комфорт у пріоритеті.

КЛАСТЕР «CANNOCCHIALE»

«Телескопічна» приладова панель від Alfa Romeo: 12,3-дюймовий повністю оцифрований дисплей, який можна конфігурувати з кількома параметрами. Отримуйте сповіщення від систем активної безпеки, чітко переглядайте інформацію про зарядку та розмістіть навігацію попереду та по центру.
Крім того, є вибір з трьох різних стилістичних макетів :

  • Heritage, натхненна культовими моделями бренду, з характерними деталями, такими як перевернуті цифри на останньому кінці спідометра
  • Evolved, узгоджений з нашим баченням дизайну майбутнього
  • Relax, приділяючи особливу увагу комфорту.

Кожен з них по-своєму пояснює, що означає бачити дорогу через призму Alfa Romeo.

НА ЗВ'ЯЗКУ З МАЙБУТНІМ

Відчуйте передову інформаційно-розважальну систему з 10,25-дюймовим сенсорним дисплеєм із бездротовим віддзеркаленням завдяки Apple CarPlay і Android Auto™. У комплекті з віджетами та послугами Alfa Connect™ із голосовою службою Alexa для інтуїтивно зрозумілого відчуття дому навіть у дорозі.

Tonale має багатозадачний інтерфейс, створений для персоналізації. Використовуйте інтуїтивно зрозумілу систему перетягування, щоб налаштувати віджети так само, як на найновішому смартфоні. Виберіть спосіб прокручування та керування радіо, навігацією, ADAS та багатьма іншими функціями автомобіля. Це ваша подорож, тому зробіть її зручною для вас.

ЗВУЧАННЯ НОВОЇ ЕПОХИ

Аудіосистема Harman Kardon з 14 динаміками.

Пориньте в насичені тони та вібрації від одного зі світових виробників динаміків преміум-класу.

Двигуни

HYBRID 130 HP

Tonale дебютує з новим 4-циліндровим 1,5-літровим турбованим бензиновим двигуном, який забезпечує 130 к.с. і 240 Нм максимального крутного моменту, у поєднанні з вбудованим електродвигуном P2 на 48 В, 15 кВт і 55 Нм і ексклюзивною 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач із подвійним зчепленням. Alfa Romeo Tonale забезпечує справжній «гібридний досвід», який поєднує в собі найвищу продуктивність з високою ефективністю, універсальністю та комфортом. Фактично, його спортивна ДНК Alfa Romeo посилена багатьма гібридними функціями, такими як: «Silent Start», щоб запускати автомобіль виключно за допомогою електричного двигуна. «Electric Drive», щоб їздити з електродвигуном лише в таких ситуаціях, як пробки або паркувальні маневри. «Energy Recovery» для відновлення енергії від уповільнення та гальмування. «e-Boosting», який використовує електромотор для підтримки бензинового двигуна, оптимізуючи його робочу точку та збільшуючи крутний момент на колесі. І набагато більше.

HYBRID VGT 160 HP

HYBRID VGT потужністю 160 к.с., оснащений турбонагнітачем зі змінною геометрією в поєднанні з 7-ступінчастою коробкою передач Alfa Romeo TCT з подвійним зчепленням і електродвигуном P2 потужністю 48 В, 15 кВт, 55 Нм, дозволяє 1,5-літр крутити колеса навіть при вимкненому двигуні внутрішнього згоряння. Alfa Romeo вибрала це технічне рішення, щоб запропонувати справжній досвід електрифікації. Коробка передач забезпечує запуск та рух в електричному режимі на низьких швидкостях, а також при паркуванні та русі, забезпечуючи типову продуктивність бензинового двигуна, але зі споживанням (газ + електрику), порівнянним з дизельним двигуном, з надзвичайно лінійною подачею потужності та дійсно блискучим прискоренням.

PLUG-IN HYBRID 275 HP

Найпотужнішою версією в лінійці з точки зору продуктивності та рівня електрифікації стане ексклюзивний 275-сильний Plug-in Hybrid Q4. Удосконалена гібридна система поєднує 1,3-літровий бензиновий турбодвигун MultiAir для забезпечення тяги на передні колеса — з електродвигуном, до якого підключені задні колеса. Система має батарею ємністю 15,5 кВтг і забезпечує загальну потужність 275 л. Це робить його спортивною пропозицією у своєму класі, розганяючись до 100 км/год всього за 6,2 секунди. Версія Plug-in Hybrid буде оснащена повним приводом Q4 для неперевершеного рівня безпеки та задоволення від водіння. Tonale Q4 стане найефективнішим Plug-in Hybrid C-SUV із запасом ходу в електричному режимі до 80 км у міському циклі та понад 60 км у змішаному циклі. Знову в ім’я максимальної ефективності, повний заряд акумулятора займає 2,5 години при використанні швидкого зарядного пристрою 7,4 кВт.

Відмова від відповідальності

Викид CO2 Tonale Hybrid 130 HP (зважений, змішаний) (г/км): 130-142. Витрата палива (зважена, змішана) (л/100км): 5,7-6,2. Для розрахунку прийнято процедуру WLTP (Регламент ЄС 2018/1832). Значення витрати палива та викидів CO2, виміряні виробником під час передатестаційних випробувань відповідно до процедури WLTP (правило ЄС 2018/1832), можуть змінитися до остаточної омологації. Будь ласка, переконайтеся, що ця інформація є вірною і повною, і що тести перед схваленням дійсно були проведені.

Аксесуари

MY ASSISTANT

Завжди поруч, коли вам це потрібно. Простим натисканням кнопки ви можете негайно отримати підтримку у разі виникнення проблем. Ви також можете отримувати щомісячні звіти про стан автомобіля поштою, щоб завжди отримувати інформацію про стан вашого автомобіля.

MY REMOTE

Взаємодійте зі своїм автомобілем навіть здалеку за допомогою смартфона, розумного годинника та голосового помічника. Дистанційні операції дозволяють вам контролювати, чи відкриваються чи закриваються двері та багажник вашого Tonale, замикати та відмикати двері та вмикати світло, щоб знайти свій автомобіль на парковці. Завдяки Vehicle Finder ви можете бачити, де ви припаркували свій Tonale, і місцезнаходження в реальному часі через мобільний додаток My Alfa Connect, а завдяки Eco Score ви покращите свій стиль водіння. Крім того, якщо у вас є домашній помічник, ви можете надсилати маршрути та отримувати інформацію про автомобільз дому.

MY CAR

Пакет My Car допоможе вам контролювати загальний стан і стан вашого Tonale в будь-який час і всюди. Перевірте рівень палива, одометр і отримуйте прямі сповіщення про технічне обслуговування або ремонт вашого Tonale безпосередньо з інформаційно-розважальної системи, мобільного додатка My Alfa Connect, смарт-годинника, голосового помічника або з веб-порталу в Інтернеті.

MY NAVIGATION

Отримуйте інформацію про дорожній рух, погоду та камери контролю швидкості в режимі реального часу під час будь-якої подорожі. My Navigation також включає пошук паркувань та заправних станцій та карту динамічного діапазону, щоб у вас завжди було паливо, щоб дістатися туди, куди вам потрібно. Всі карти автоматично оновлюватимуться «по повітрю».

MY ALERT

My Alert — це додаткова послуга, яку можна придбати на веб-порталі My Alfa Connect, яка надсилатиме вам push-повідомлення в програмі у разі підозри на спробу викрадення вашого Alfa Romeo Tonale або якщо його буксирують без дозволу. А у разі крадіжки ви можете звернутися безпосередньо до спеціального центру допомоги. Після повідомлення в поліцію система активує відстеження та передасть положення автомобіля.

MY Wi-Fi

Покращуйте свої враження від Інтернету за допомогою додаткової послуги My Wi-Fi від UBIGI. Активуйте послуги, щоб підтримувати постійний зв’язок 8 пристроїв із точкою доступу Wi-Fi 4G LTE. Після активації підключіть Tonale до служби Amazon Alexa Voice*, щоб взаємодіяти з вашими розумними домашніми пристроями, відтворювати музику, знаходити цікаву точку та надсилати адресу безпосередньо на вашу інформаційно-розважальну систему. *Amazon, Alexa та всі пов’язані логотипи є товарними знаками Amazon.com. Inc. або її філії. Голосовий сервіс Alexa доступний лише на Radio with Navi.

ТЕХНОЛОГІЯ І БЕЗПЕКА

ЦИФРОВИЙ СЕРТИФІКАТ NFT СВІТОВИЙ ЕКСКЛЮЗИВ

На Tonale дебютує технологія незамінних токенів (NFT), справжня інновація в автомобільному секторі. Alfa Romeo – перший автовиробник, який зв’язав автомобіль із цифровим сертифікатом NFT. Грунтуючись на технології Blockchain, NFT може реєструвати дані про автомобіль для створення конфіденційного та надійного запису про термін служби автомобіля. На ринку старих автомобілів сертифікація NFT стане додатковим джерелом довіри для власників або дилерів.

ПОЧУТТЯ СЕБЕ ЯК ВДОМА З AMAZON ALEXA

Новий Alfa Romeo Tonale оснащений вбудованим голосовим помічником Amazon Alexa, щоб відчувати себе так, ніби ви ніколи не виходили з дому. Ви можете використовувати його прямо з кабіни, не втрачаючи уваги на дорозі, щоб додавати товари до списку покупок, запитувати пропозиції щодо найближчих визначних місць або керувати своїми системами домотики, керувати освітленням, опаленням та всіми іншими підключеними функціями. *Amazon, Alexa та всі пов’язані логотипи є товарними знаками Amazon.com. Inc. або її філії. Голосовий сервіс Alexa доступний лише на Radio with Navi.

ЗАВЖДИ НА БОРТУ З AMAZON ALEXA

Ви також можете керувати автомобілем і контролювати його з домашньої голосової служби Amazon Alexa. Просто попросіть отримувати оновлення в режимі реального часу щодо стану вашого автомобіля, рівня заряду та палива, останнього місцезнаходження автомобіля та багато іншого. Крім того, новий Tonale готовий запропонувати послугу доставки в автомобілі**. Завдяки цій послузі ви можете вибрати автомобіль як місце для доставки посилок, які ви очікуєте, відімкнувши двері та дозволивши кур’єру залишити їх усередині автомобіля, і все це абсолютно безпечно.. *Amazon, Alexa та всі пов’язані логотипи є товарними знаками Amazon.com. Inc. або її філії. Голосовий сервіс Alexa доступний лише на Radio with Navi.

НАЙКРАЩЕ У КЛАСІ КЕРМУВАННЯ

Природний та інстинктивний, точний і прямий, Tonale веде C-SUV з прямим передатним ставленням рульового управління, 13,6. У поєднанні з передовими системами підвіски передніх коліс він змінює уявлення про те, як позашляховик повинен почуватися на дорозі.

Tonale також має ще одну відмітну рису Alfa Romeo: повністю алюмінієві моноблочні пелюсткові перемикачі, встановлені на рульовій колонці.

ІДЕАЛЬНИЙ РОЗПОДІЛ ВАГИ

Чудовий баланс ваги між передньою та задньою осями, властивий традиційній конструкції Alfa Romeo, забезпечує водіям Tonale неперевершений рівень задоволення від водіння. Зокрема, версії Tonale, оснащені приводом на передні колеса, використовують чудовий баланс мас для оптимізації передачі крутного моменту на землі та керування на поворотах; останнє ще більше підкреслюється у повнопривідній версії Q4 крутним моментом, доступним на землі для кожної осі.

ТЕХНОЛОГІЯ ГАЛЬМУВАННЯ ПО ПРОВОДАХ ТА СУПОРТИ BREMBO

Alfa Romeo Tonale — єдина модель у своєму сегменті, яка оснащена передовою системою «гальмування за допомогою проводів», відомою як IBS. Інновації та продуктивність, механіка й електроніка — усе це об’єднується, щоб забезпечити покращену реакцію на гальма на дорозі та найкраще відчуття педалі гальма. Ця система дозволяє максимізувати регенерацію енергії з нульовою вібрацією та скороченим гальмівним шляхом. ​ Загальна ефективність гальмування покращується завдяки застосуванню фіксованих супортів Brembo з 4 поршнями та самовентильованими дисками спереду та повними дисками ззаду, що сприяє покращенню ефективності гальмування.

АКТИВНА ПІДВІСКА Dual Stage Valve

Абсолютно новий Tonale оснащений останніми в еволюції інтелектуальних систем підвіски. Система «Dual Stage Valve» за мілісекунди адаптується до дорожніх умов і поведінки водія. ​ Виберіть між Comfort або Sport і відчуйте, як спеціальний клапан і поршень незалежно регулюють електронні амортизатори та амортизатори. Ці два режими підвіски можна вибрати в межах трьох режимів водіння, Advanced Efficiency і Normal with Comfort, для більш плавної їзди на будь-яких дорогах. Навпаки, динамічний режим водіння калібрує спортивну підвіску для кращої керованості в поворотах і покращеного спортивного відчуття.

ЕЛЕКТРОННИЙ САМОБЛОКУЮЧИЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ ALFA ROMEO

Передньопривідні версії Tonale стандартно поставляються з електронним диференціалом Alfa Romeo, що самоблокується. Щоб гарантувати ідеальне зчеплення з дорогою для плавного водіння, наголошуючи на маневреності та спортивному характері цього автомобіля, з додатковим позитивним ефектом з точки зору безпеки. Вбудований у селектор ДНК, систему та в поєднанні з передньою підвіскою MacPherson, він забезпечує спортивну та ефективну динаміку водіння, контролюючи стійкість автомобіля та перенаправляючи потужність на колеса під час прискорення на поворотах. Система також забезпечує кращий контроль на слизькій поверхні, а також значно зменшує недостатню поворотність, передаючи крутний момент від внутрішнього до зовнішнього колеса, щоб забезпечити поздовжнє прискорення та, як наслідок, краще зчеплення з дорогою.

АВТОНОМНЕ КЕРУВАННЯ 2 РІВНЯ

Alfa Romeo Tonale пропонує автономне водіння 2-го рівня завдяки системі камер для спостереження за навколишньою обстановкою в поздовжньому та поперечному напрямку, підтримуючи правильну швидкість автомобіля з урахуванням навколишніх автомобілів та встановлених обмежень, у центрі своєї смуги руху, поєднуючи інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (IACC ), систему центрування смуги руху (LC) та систему допомоги у дорожніх пробках (TJA). Ці три системи працюють для підтримки найбільш безпечного стану на дорозі за мінімального втручання водія. ​

ВИЯВЛЕННЯ СЛІПИХ ЗОН ІЗ ЗАДНЬОЮ ПОПЕРЕЧНОЮ ТРАЄКТОРІЄЮ

Система Blind Spot Detection контролює сліпі зони водія під час руху, візуально попереджаючи водія на бічних дзеркалах, коли інший автомобіль знаходиться у його сліпій зоні. Система Rear Path Detection активується під час руху Tonale заднім ходом і допомагає при виїзді заднім ходом з місць для паркування та в інших ситуаціях з обмеженою видимістю. Вона попереджає водія про наближення об’єкта збоку до автомобіля.

КАМЕРА З ОГЛЯДОМ 360° І ДИНАМІЧНИМИ ЛІНІЯМИ

Він забезпечує круговий огляд навколо автомобіля на 10,25-дюймовому сенсорному екрані з динамічними сітками. Завдяки чотирьом камерам високої чіткості, розташованим на передній решітці радіатора, дзеркалах заднього виду та дверях багажника, а також 12 датчикам полегшується паркування та маневрування у вузьких місцях.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СМУГИ РУХУ

Система Lane Control контролює рух автомобіля вбік, щоб утримувати його в смузі руху. Вона поєднує в собі функції попередження про виїзд зі смуги руху та асистента утримання в смузі руху.

РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ ІІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ

Система Traffic Sign Recognition використовує бортову камеру для розпізнавання дорожніх знаків, повідомляє про них на дисплеї та попереджає водія про поточне обмеження швидкості. Система Intelligent Speed Control (ISC) пропонує водієві адаптувати свою швидкість до виявленого обмеження. Якщо водій погоджується, вона буде автоматично налаштована.

АВТОНОМНЕ ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ З ОБЛІКОМ ВРАЗЛИВИХ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Система Autonomous Emergency Braking з вразливими учасниками дорожнього руху — це система, яка використовує передню камеру Tonale для візуального та звукового попередження водія про транспортний засіб, що йде попереду, пішохода або велосипедиста. Якщо водій не може вчасно зупинитись, автомобіль самостійно гальмує, щоб уникнути чи пом’якшити наслідки зіткнення.

ВИЯВЛЕННЯ СОННОГО ВОДІЯ

Ця система може виявити початкові ознаки втоми, відстежуючи бічні рухи автомобіля та взаємодії водія, щоб відчути можливу втому. У разі виявлення система видає звукові сигнали та показує візуальні попередження, рекомендуючи водієві зупинитися для перерви.

НАГАДУВАННЯ ПРО ЗАДНЄ СИДІННЯ

Система здатна виявляти наявність предмета на задньому сидінні, коли задні двері відкриваються на початку кожного циклу ключа.​ Коли автомобіль вимкнено, пристрій попереджає та нагадує водієві, що там є предмет.