Моделі

Alfa Romeo racing ORLEN. Легенда триває.

Sauber, Alfa Romeo та ORLEN об'єднують зусилля для нової захоплюючої глави в автоспорті.

С39. Народжений з амбіцією.

Захоплююче випробування, яке починається в Австралії і закінчується через дев'ять місяців в Абу-Дабі, після подорожей по всьому світу. Змагання, в якому виграш і програш складають лічені мілісекунди. Це чемпіонат світу F1™. А в 2020 році Alfa Romeo ORLEN приєднається до гонки зі своїм C39.

KIMI RÄIKKÖNEN

Вони називають його «Крижаний чоловік»: інтроверт, але надзвичайно ефективний за кермом автомобіля Formula 1™. Не дивно, що Кімі Райкконен і раніше є одним з трьох чемпіонів світу F1™ на трасі в сезоні 2020 року. Завдання, з яким фінський водій зіткнеться ще раз, на цей раз за кермом Stelvio №7, його одномісного автомобіля в цьому сезоні.

ANTONIO GIOVINAZZI

У нього не бракує ні в таланті, ні в амбіціях, і в 2020 році він знову продемонструє це за кермом Giulia № 99, його одномісного автомобіля. Вже другий рік в якості офіційного гонщика команди Alfa Romeo Racing ORLEN в Formula 1™ молодий Антоніо Джовінаццо готовий рухатися далі.

Унікальні кола. Безмежні емоції.

У сезоні F1 2020 року команди Alfa Romeo Racing ORLEN зіткнуться з гонками і пристрастю по всьому світу. У кожного кола є свої історії, свої номери і свої емоції. Незвичайна історія, яка очікує написання і передачі від Австралії до Абу-Дабі: дізнайтеся всі деталі трас, які дозволять нашим водіям стати головними героями за кермом своїх одномісних автомобілів Giulia і Stelvio.

Змагання - наша ДНК.

Лише через один рік після свого заснування 24 червня 1910 року, Alfa Romeo дебютувала в офіційному змаганні, вигравши першу гонку регулярності в Модені. З тих пір його спортивна легенда була низкою перемог і рейтингів в трійці лідерів у багатьох міжнародних чемпіонатах, включаючи Formula-1. Сьогодні ця історія живе, рухома тією ж пристрастю, як завжди.

Галерея

1 / 7