Моделі

Заміна моторного мастила

Авторизований сервісний центр «АВТОРІНА» пропонує своїм клієнтам послугу «Онови мастило з вигодой», яка полягає в заміні мастильного фільтру і моторного мастила SELENIA, для автомобілів FIAT, LANCIA та ALFA
ROMEO в післягарантійний період експлуатації з гарантією якості робіт та використаних матеріалів.

Бонусом для цієї акції є БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ* Вашого автомобіля


Моторне мастило старіє та втрачає свої властивості, тому його потрібно регулярно міняти. В процесі роботи двигуна при спалюванні палива утворюються залишкові речовини, які його забруднюють. Як результат - маємо окислені вуглеводні мастила, втрачання властивостей присадок та знос деталей двигуна і охолоджуючої рідини. Високоякісні моторні мастила SELENIA, рекомендовані заводом - виробником, завдяки наявності в них ефективних мийно -діспергуючих присадок, які утримують продукти розкладання (окислення) та сажу, зберігають чистою внутрішню поверхню двигуна. Заміна фільтра необхідна при кожній заміні мастила. Мастильний фільтр - це "сито", яке фільтрує та збирає тверді частинки бруду і металу. При за бруднені фільтра спрацьовує пропускн ий клапан, в наслідок чого фільтр не в змозі виконувати свої функції і "бруд" циркулює в мастилі по двигуну, пошкоджуючи його.


Більш детальну інформацію Ви можете отримати у сервіс-менеджерів компанії «АВТОРІНА» по телефону: (057) 717 55 99 або (093) 503 32 36. Акційна пропозиція діє з 1 вересня до 31 жовтня 2020р.

* Мається на увазі отримання послуги з діагностики ходової частини за 1 грн

Назад до переліку пропозицій