Моделі

Масляний сервіс

Авторизований сервісний центр «АВТОРІНА» пропонує своїм клієнтам послугу «Масляний сервіс», яка полягає в заміні мастильного фільтру MOPAR і моторного мастила SELENIA, для автомобілів FIAT, LANCIA та ALFA ROMEO в післягарантійний період експлуатації з гарантією якості робіт та використаних матеріалів. Бонусом для цієї акції є БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ* Вашого автомобіля.

Моторне мастило старіє та втрачає свої властивості, тому його потрібно регулярно міняти. В процесі роботи двигуна при спалюванні палива утворюються залишкові речовини, які його забруднюють. Як результат - маємо окислені вуглеводні мастила, втрачання властивостей присадок та знос деталей двигуна і охолоджуючої рідини.

Високоякісні моторні мастила SELENIA, рекомендовані заводом-виробником, завдяки наявності в них ефективних мийно-діспергуючих присадок, які утримують продукти розкладання (окислення) та сажу, зберігають чистою внутрішню поверхню двигуна.

Заміна фільтра необхідна при кожній заміні мастила. Мастильний фільтр - це "сито", яке фільтрує та збирає тверді частинки бруду і металу. При забруднені фільтра спрацьовує пропускний клапан, в наслідок чого фільтр не в змозі виконувати свої функції і "бруд" циркулює в мастилі по двигуну, пошкоджуючи його.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у сервіс-менеджерів компанії «АВТОРІНА» по телефону:

(057) 717 55 99 або (093) 503 32 36.

Акційна пропозиція діє з 25 січня до 31 березня 2021 р.

Назад до переліку пропозицій